Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis


Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis tel. 501 264 130

Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis

W naszej ofercie urządzenia z najnowszym ekologicznym czynnikiem R32

klimatyzacja Rybnik

Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis

Promocja dla Rybnika  na lato 2018              Klimatyzatory firmy LG, Rotenso, GREE tylko 2300 zł z montażem.

U nas najtaniej klimatyzator GREE LOMO Eco o mocy chłodniczej 2,5kW i grzewczej 3,2kW w promocyjnej cenie dla mieszkańców miasta Rybnik do 20 km od centrum  z montażem 2300zł.  Powyżej 20 km od Rybnika cena 2500zł.

Posiadamy w ofercie również inne klimatyzatory czołowych producentów. Zadzwoń na pewno się dogadamy.Klimatyzator Gree Lomo Eco 2,5kW Rybnik montaż 8%

 

Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis

Oferta klimatyzatorów

  • LG
  • Mitsubishi
  • Gree
  • Sinclair
  • Toshiba
  • Daikin
  • Rotenso

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji najlepszych producentów dostępnych na polskim rynku. Zapewniamy opiekę i serwis nad urządzeniami podczas gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym.  Posiadamy wszystkie certyfikaty  uprawnienia oraz szkolenia wymagane przez UDT.  Ponadto oferowane przez naszą firmę urządzenia można obsługiwać zdalnie za pomocą smartfonów co oznacza pełną kontrolę nad temperaturą  w budynku nawet podczas naszej nieobecności.

Zajmujemy się również odgrzybianiem  i  konserwacją jednostek wewnętrznych i zalecamy wykonanie takiej usługi przed rozpoczęciem każdego sezonu.

 Komfort latem

W ostatnich latach coraz częściej temperatury w sezonie letnim sporo przekraczają 30oC. Dla tego wychodząc na przeciw nowym warunkom bytowym przygotowaliśmy w naszej ofercie montaż klimatyzacji. W ciągu kilku godzin instalujemy i konfigurujemy urządzenie dzięki któremu podczas upałów będziemy mogli w komfortowy sposób pracować i wypoczywać. Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne nie tylko zadbają o schłodzenie naszych domów podczas upałów, mogą również ekonomicznie ogrzewać pomieszczenia nawet przy temp. w granicach -5oC. Z nowości w klimatyzatorach Mitsubishi pojawiła się opcja wykrywania człowieka. Oznacza to że jednostka wewnętrzna wyposażony jest w czujnik który rozpoznaje gdzie w pomieszczeniu znajdują się ludzie i stara się nie kierować na nich strugi schłodzonego powietrza.

Do ogrzewania i chłodzenia  budynków jednorodzinnych polecamy klimatyzatory typu Multisplit takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić miejsce do instalacji urządzenia na zewnątrz  budynku i pozwoli na montaż nawet 5 sztuk klimakonwektorów wewnątrz pomieszczeń. Co zapewni całoroczne ogrzewanie budynku.

Chłodzenie latem, skuteczne grzanie zimą.

Wszystkie nowoczesne klimatyzatory typu inverter split są w stanie nie tylko schładzać pomieszczenie latem, bez problemu mogą również ogrzewać nasz budynek nawet gdy na zewnątrz temperatura spada do -15oC a wybrane modele takie jak np. Gree U-Crown lub Sinclair Arctic pracują nawet gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -30oC.

 

 

Montaż i serwis klimatyzacja Rybnik

Linki

http://www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl/artykuly/249-wydanie-09-2015/3625-nowa-ustawa-f-gazowa-potwierdzenie-w-krajowej-legislacji-dotychczasowych-obowiazkow-operatorow-urzadzen-chlodniczych-klimatyzacyjnych-i-pomp-ciepla-zawierajacych-f-gazy.html

https://thermosilesia.pl/

Zapraszamy do kontaktu

Przy realizacji  w naszej firmie wycena i projekt klimatyzacji  gratis.

Klimatyzacja Rybnik Montaż i Serwis